Всі статті

Покупка сайту на Prom.ua та його обслуговування

В наш час вести бізнес із продажу товарів, надання послуг без використання онлайн-продажів в інтернеті стає дедалі складніше. Безперечною перевагою презентації можливостей та товарів компанії у всесвітньому павутинні є практично нічим не обмежене охоплення потенційних клієнтів. Але старт онлайн-бізнесу власників ставить перед вибором – де краще надавати свою продукцію/послуги: на власному сайті або магазині в рамках маркетплейсу (торговельного майданчика). У нашій країні лідер серед таких майданчиків є Prom.ua.

Вартість магазину на Пром юа

 

Успішне ведення онлайн-бізнесу не може бути безкоштовним, це аксіома. Вартість магазину на Пром Юа залежить від розміру вашого бізнесу, обраного функціоналу, кількості товарного профілю. Наприклад, можна вибрати базовий пакет, який дозволить розмістити до 1000 товарів та самостійно просувати сайт. Вартість такого пакета при пропозиції Prom продажу Lite дорівнює 4900 грн/рік.

Але вибравши повний пакет послуг, можна розміщувати більше 10 000 товарів на своїй сторінці з преміум-дизайном, мати всі інструменти для оплати, доставки, просування та аналітики, сплачуючи за рік 12200 грн . Навряд чи ведення сайту компанії окремо найнятим співробітником або розробниками можна порівняти з такими цінами.

Важливо, що у власника залишається можливість вести магазин маркетплейсу, як звичайного сайту. Додатково є можливість розвантаження аналітики відвідувань, продажів, не потрібно оплачувати домен. Ведення та просування сайтівна Пром включено в передоплачений пакет, тому не потрібно слідкувати за останніми трендами пошукових алгоритмів. Prom.ua активно індексується пошуковими системами в топі сайтів за запитами покупців, а значить постійна притока клієнтів гарантована.

Для тих, хто вирішив купити інтернет магазин на Пром юа, варто знати, що професійне просування сторінок здійснює Маркетингове агентство «Ціль». У комплексну підтримку входить не тільки просування в мережі інтернет, а й наповнення магазину товарними позиціями, консультації щодо вибору асортименту та дизайн карток з товарами. “Ціль” допоможе залучити позитивні відгуки клієнтів, розробити стратегію просування, розвитку ресурсу, рекламну компанію, яку можна використовувати і для зовнішньої реклами.

Переваги використання

Основні плюси:
 • не потрібно створення та підтримка інтернет-магазинусторонніми розробниками, залучення фахівців;
 • велике охоплення аудиторії, доступ до мільйонів потенційних покупців – сьогодні за різних запитів сайт Prom.ua опиняється у Топі видачі;
 • просте створення своєї сторінки, настроювання продажів, власний кабінет, безкоштовне Seo-просування, можливість підключення акцій, розпродажів, отримання відгуків клієнтів тощо;
 • гнучкі умови розміщення та оплати, висока конверсія;
 • крім десктопної версії власник отримує адаптивну – мобільну версію сайту;
 • особливі умови доставки замовлень від найкращих транспортних компаній.
Але щоб визначити, що краще – свій сайт або Пром юа, потрібно розглянути недоліки магазину маркетплейсу:
 • певна обмеженість функціоналу;
 • нестача інструментів внутрішньої оптимізації;
 • висока конкуренція на деякі категорії товарів;
 • відключення ресурсу за несвоєчасної оплати.
Звичайно, розміщуючи магазин Пром юа, необхідно враховувати його недоліки. Але простота доступу до продажів, легке управління власною сторінкою, висока конверсія, відмінна індексація роблять вибір на користь майданчика цілком виправданим. Сплативши один раз за вибраним пакетом послуг, можна весь рік користуватися результатом у вигляді постійних продажів.

Персональний сайт або Prom.ua – переваги та недоліки варіантів?

Як правило, онлайн-продажі здійснюються через сайт, інтернет-магазин, розміщений на власному домені. Якщо рахувати, то покупка домену може бути в межах від 500 грн. і вище. Для розробки та, головне, підтримки постійної працездатності такого ресурсу доводиться залучати сторонніх розробників. Але створення сайту ще не означає залучення покупців – для ефективних продажів необхідне постійне просування ресурсу, збільшення його відвідуваності, покращення індексування пошуковими системами. Таким чином персональний інтернет-магазин передбачає як разові витрати, так і постійні витрати: оплату праці програмістів, хостинг, домен, seo-просування, рекламні кампанії.

На сьогоднішній день гарною альтернативою персональному ресурсу є власна сторінка на маркетплейсі. Такий підхід позбавлений недоліків змісту власного сайту (у тому числі непередбачених витрат, поломок), але при цьому має низку незаперечних переваг. Достатньо раз на рік оплачувати фіксовану вартість послуг, один раз наповнити ресурс унікальною інформацією та заповнити картки товарів, інших додаткових витрат часу та коштів не потрібно.

На Prom.ua сьогодні дуже високі показники відвідуваності, оскільки ресурс активно просувається, залучає відвідувачів завдяки великій кількості пропозицій. Тому обходиться розкрутка інтернет-магазину недорого, а продаж може вже розпочатися з наступного дня після реєстрації, створення власної сторінки.

Обслуговування сайту інтернет-магазину на маркетплейсі – особливості

Обслуговування сайту інтернет-магазину на Пром юа від агентства «Ціль» включає три основні етапи:
 1. Створення унікального контенту.
 2. Технічна оптимізація.
 3. Зовнішня оптимізація або візуалізація сторінок магазину.
Важливим елементом обслуговування сайту є його автоматичне налаштування зміни ціни при зміні курсів валют. Всі ціни перераховуються автоматично, що мінімізує втрати продавців під час курсових коливань.

На Prom.ua за додатковий функціонал доведеться доплачувати, тому розміщуючи магазин на цьому майданчику, необхідно продумати стратегію просування, щоб спочатку правильно налаштувати концепт сторінки, не переплачуючи. За відсутності стратегії, розуміння основ просування створити ресурс та замовити обслуговування сайту краще за допомогою професіоналів – фахівців агентства «Ціль».

Серед продавців, які вибрали Prom.ua як майданчик для продажу своїх товарів, більшість відзначають доступність ресурсу для швидкого початку роботи. Сумніви щодо вартості розміщення на Prom.ua або власному інтернет-магазині можуть бути викликані лише високою вартістю річної підписки преміум-акаунта. Але якщо поділити суму помісячно і порівняти з вартістю регулярного преміум обслуговування у розробників, оплати хостингу, домену, просування, то стає очевидною значна економія з Пром юа.

  Надішліть нам свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами як найшвидше