Всі статті

Просування на Пром юа – ТОП 5 ефективних порад

Prom.ua — відомий і найбільший маркетплес в Україні, який є посередником між покупцем і продавцем, пропонуючи останнім понад 100 млн товарів і послуг. Пром входить до десятки найпопулярніших українських сайтів, щомісяця тут оформляється близько двох мільйонів замовлень. Підприємці, які володіють сторінками маркетплейсу Пром юа, бажають розвивати свій бізнес, але бажання недостатньо. Продажі з платформи не підуть самі собою! Ресурс і товари необхідно просувати, а для цього потрібно знати всі секрети продажів на Пром юа . Продавців цікавлять питання: який зиск принесе платформа? Як продавати на Пром Юа безкоштовно? Як підвищити продажі та рейтинг сайту? Спробуємо відповісти на всі актуальні питання, розкрити секрети успішних ресурсів маркетплейсу.

Як грамотно підняти продажі на Пром юа

Сьогодні питання про те, як правильно продавати на Пром юа, один з найпопулярніших серед власників магазинів маркетплейсу, і це не дивно. Успішний поступ, продажі залежатимуть від того, чи зможе продавець продемонструвати кожну товарну позицію якомога ширшій аудиторії. Є кілька способів. Перший полягає у використанні контекстної реклами, яка дозволяє у швидкий термін залучити потенційних покупців, демонструючи товари магазину у кращому вигляді. Другий момент, як підняти продажі на Пром юа, це Seo просування. В цьому випадку необхідно якісно наповнити унікальною інформацією магазин, Seo-текстами – докладніше ознайомити покупців із продукцією, надавши їм відео огляди, відгуки та опис кожної позиції.

Переваги платформи Prom.ua

З кожним роком популярність персональних інтернет-магазинів поступово зменшується. Це пов’язано з тим, що продавці все частіше цікавляться маркетплейсами, користуються відчутними перевагами. Той, хто знає, як підняти продажі на пром юа , використовує цю платформу з декількох причин:
 • не потрібно створювати окремий інтернет-магазин для бізнесу;
 • відкритий доступ до готової аудиторії потенційних покупців;
 • можливість самостійно створити всередині платформи свій ресурс за шаблонами;
 • доступне проведення акцій, знижок, розпродажів;
 • можливий масовий експорт продуктів;
 • з кабінету продавця є розсилка в месенджери/електронну пошту клієнтів.
Зрештою, продавець може істотно підвищити продажі, якщо будуть дотримані важливі правила Prom (якісний контент, правильність налаштувань).

5 ефективних способів збільшення продажів на Prom.ua

Крім знань про те, як розкрутити магазин на Пром юа, продавець повинен вміти протистояти конкурентам всередині ресурсу. Щоб бізнес успішно процвітав, рекомендуємо прислухатися до наших порад.
 1. Товари повинні мати чіткі, якісні фотографії (можна у різних ракурсах). Характеристика товарних позицій має бути максимально заповненою, а фільтрація асортименту ширшою. Так як як підвищити продажі на Пром юанепросто, продавцю потрібно знайти якнайбільше факторів, які підвищать відвідуваність сайтів з товарними позиціями. Тільки так покупці матимуть уявлення про товар, зможуть його швидко знайти та купити.
 2. Важливо швидко і грамотно відповідати на запити покупців, допомагати їм з вибором або вирішенням будь-яких проблем з асортиментом або оплатою. Щодня вивчайте показники трафіку аналітики: кількість замовлень, найпопулярніші товари та інші показники, що впливають на поведінку клієнтів.
 3. Чесність – головне, що виділяє сумлінного продавця від шахрая. У продажу це якість дуже цінна. Також важливо бути щирим із покупцями. Якщо клієнт чекає від товару неіснуючих характеристик, краще відразу сказати йому про те, що товар йому не підходить, навіть якщо замінити його нема чим. Так він запам’ятає вас, можливо, ще звернеться до вас за покупкою, але головне – не напише негативний відгук.
 4. Зниження вартості товарів/послуг не завжди сприяє збільшенню продажів. Конкуренція велика, щодня знижуються та піднімаються ціни. Тоді як як підняти рейтинг на Пром юа і виділитися серед інших продавців? Відповідь проста, конкуруйте не товарами, а додатковими послугами. Якість обслуговування, підвищення довіри клієнтів є важливими аспектами. Консультуйте, допомагайте, пропонуйте оптимальні варіанти, поводьтеся шанобливо та чуйно під час угоди.
 5. Не нехтуйте рекламними послугами ProSale. Враховуючи кількість конкурентів, мати якісний товар за доступною вартістю лише частина успіху. Багато хто, перш ніж як просувати товар на Пром юа,забувають про можливості подібних систем. Важливо! Перед налаштуванням ProSale враховуйте специфіку свого бізнесу, цільову аудиторію, її переваги.
Також не забувайте про відгуки, які значною мірою впливають на репутацію, індексацію ресурсу. Просіть реальних покупців залишати відгуки, відео відгуки про товари, заохочуйте їх за це знижками, бонусами. Так ви поступово доповните свої товарні позиції ще однією важливою перевагою, додатково стимулюєте клієнта до повторних покупок. Те, як продавати на Пром свою продукцію, вирішує самостійно кожен власник бізнесу. Пропозицій щодо просування безліч, але серед них, мабуть, найбільш оптимальний і вигідний засіб для просування Prosale Prom. З ним можна швидко та легко зацікавити цільову аудиторію, залучити потенційного покупця.

  Надішліть нам свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами як найшвидше