Всі статті

SEO просування інтернет-магазину на Prom

Просування магазину за допомогою SEO на Prom – це невід’ємна частина продажу, популяризації свого товару чи послуг у мережі, демонстрація його покупцям. Зацікавити потенційних клієнтів значно простіше при топовій видачі вашого сайту пошуковими системами або на маркетплейсі. SEO-оптимізація на Prom.ua дає можливість підвищити індексацію, відвідуваність сайту, дозволяє користувачам переходити на сайт вашого магазину , де детальніше буде продемонстрована інформація про товар, представлені фото- та відеоматеріали, відгуки.

Основи SEO просування ресурсів у мережі

Для рядового покупця важливо надати простий пошук потрібних товарів та порівняння цін інтернет-магазинів, щоб при цьому не відкривати нескінченну кількість посилань. Тому власникам ресурсів варто обов’язково звернути на це увагу і розібратися трохи докладніше. Допомогти в цій справі зможе такий сервіс, як Google Shopping для SEO, який офіційно відносно нещодавно, проте має ефективний, перспективний принцип дії. За запитом людині надається не одна, а вже кілька вигідних пропозицій від різних постачальників з картинкою, ціною. Це особливо актуально для мобільних версій, адже в них перехід із вкладки на вкладку – не найшвидша та зручна дія.

SEO розкрутка інтернет-магазину – не зовсім просте завдання, адже має на увазі під собою таке:
 • дослідження, стратегічне планування розвитку до 6 місяців;
 • управління аналітикою;
 • налаштування повноцінного сайту, починаючи від фільтрації, закінчуючи сторінковими сніпетами;
 • підбір семантики під відібрані головні сторінки;
 • оформлення анкор-листа для всіх видів перелінкування;
 • створення унікальних публікацій, наповнення з мобільними мета-тегами пріоритетних сторінок;
 • технічна оптимізація ресурсу;
 • залучення посилань від різних джерел;
 • досягнення оперативності навігації за рахунок угруповання або поділу наповнення;
 • створення вмісту сайту для залучення трафіку шляхом налаштування блогу.
Говорячи більш простою мовою, SEO – це все та ж оптимізація вашого сайту для різних пошукових систем. Завдяки цьому алгоритму ваш ресурс довгий час займатиме хороші позиції в пошукових системах, а це позитивно вплине на продаж.

SEO просування інтернет-магазину – основні завдання, способи вирішення

Розкруткою та раціоналізацією сайту можна назвати всі види робіт, спрямовані на поліпшення його позиції при відображенні в пошукових системах. Головність на сторінці пошуку є основним завданням будь-якого бізнесу, будь-якої спрямованості. Це стабілізує приплив цільового, порівняно дешевого, якісного трафіку. Досягненню цього сприяє саме SEO. Адже цей спосіб включає опрацювання технічних аспектів сайту, заповнення, зовнішніх факторів. Вони можуть впливати на ранжування, наприклад, посиланнями. Все це – надійна інвестиція у прибутковість вашого проекту.

SEO-просування інтернет-магазину – раціоналізація вашого ресурсу так, щоб він відображався при пошуку набагато вище, ніж проекти конкурентів. Лідируюче положення забезпечується також завдяки детальній аналітиці, безперервним тестуванням нових методик, доопрацюванням технічного характеру.

Розширення клієнтської бази також важливий пункт. На майданчику Пром.юа допоможе Google Merchant Center. Це абсолютно нова перспективна можливість відшукати потенційних покупців шляхом товарних оголошень в Гугле. Такий інструментарій збільшує трафік, приваблює клієнтів. Сьогодні Пром тестує, вивчає цей функціонал разом із продавцями.

Звичайно, є також низка особливостей:
 • ваша пошта повинна мати домен gmail.com;
 • усі облікові записи в сервісах Google повинні бути прив’язаними до однієї пошти;
 • сайт самого магазину повинен розміщуватися на зовнішньому домені;
 • адреси сторінок, де збирається вся особиста інформація про користувачів, повинні мати безпечне підключення: наприклад, сторінку оплати або кошик.

Щоб отримати доступ до завантаження даних про свою продукцію через Мерчант, потрібно ідентифікувати ваш сайт, заявити про право власності. Підтверджуючи дані, ви ніби повідомляєте в Google, що ваш проект, а заявляючи про права, ви пов’язуєте сайт з Мерчант-акаунтом.

SEO-оптимізація магазину Пром юа – переваги, кому потрібні

Ефективне просування сайту на Пром.юа підійде для будь-якої галузі бізнесу. SEOProm має значні переваги:
 • коли ви на вершині списку видачі ви зможете не платити за клік, не потрібно виділяти бюджет на контекстну рекламу;
 • завдяки звітності, аналітиці трафік вашого сайту значно покращується;
 • покупець переважно довіряє тим сайтам, які при пошуку трапляються найпершими, і SEO допомагає це реалізувати;
 • ви отримаєте велику віддачу від вкладень;
 • даний метод просування цілком можна назвати універсальним для будь-якої галузі;
 • веб-ресурс має набагато більший охоплення, ніж традиційна реклама;
 • SEO-оптимізація магазину – це маркетинговий хід нового століття, який має вирішальне значення для існування інтернет-бренду в період колосального зростання конкуренції, доступності інформації.

Якщо вас зацікавило просування інтернет-магазину, вартість послуг напевно стане не менш важливим питанням. Бюджет розкручування безпосередньо залежить від цілей, конкуренції видачі, тобто галузі вашого бізнесу. У магазинах для майданчика Прома важливо насамперед відштовхуватися від видачі бренду та розкручування запитів головних сторінок під нього. Також важливим є критерій створення сторінок оптовим покупцям для безпосереднього співробітництва, опрацювання основних товарів.

До кого варто звертатися?

Звичайно ж, SEO просування інтернет магазину замовити краще у професіоналів, які відстежують тенденції пошукових систем, в курсі найбільш ефективних методик. Від цього безпосередньо залежить прибутковість компанії, впізнаваність і відповідно популярність, продаж компанії.

Для продуктивності та ефективності SEO просування важливо багато:
 • розвиток органіки починати з доменом більше одного року;
 • фокус спрямовувати на переважні категорії товару, щоб з’явилася можливість поділу бюджету до 6 місяців розкручування;
 • створити унікальне наповнення за допомогою візуалу, створення відео;
 • використовувати регіональну присутність;
 • залучати Мерчант для заповнення асортименту в Google покупках;
 • сайт регулярно індексувати при всіх змінах;
 • детальне заповнення брифів, вказівки переваг, особливостей пропозицій.

При зверненні в Маркетингове агентство «Ціль», ми зможемо вам гарантувати результативне SEO-просування для інтернет-магазину. Ми допоможемо у розкручуванні різних товарів, зацікавивши при цьому безпосередньо цільову аудиторію. Ми орієнтовані на клієнта, аудит сайту та аналіз.

Щоб ефективно просувати ваш ресурс у мережі, ми відбираємо категорії та кращі товарні пропозиції, рейтинг яких і будемо підвищувати (під час цього зростає і сама популярність магазину). При цьому ми допомагаємо підкоригувати назви та ключі продукції, що не продає, щоб підняти і її рейтинг. Разом виконується колосальний обсяг роботи за ставками всіх розділів та збором статистичних даних всього магазину. І найголовніше – оплата наданих послуг повністю залежить від нашої результативності, тому відсутня ризик переплат.

  Надішліть нам свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами як найшвидше