Всі статті

Просування на Пром.юа

Просування магазину на Пром.Юа – це ціла стратегія успішного продажу в інтернеті, що дозволяє продемонструвати товар якомога ширшій аудиторії. Грамотно налаштована рекламна кампанія фахівцями Маркетингової агенції «Ціль» за допомогою ProSale дозволяє знайти свого потенційного покупця, продемонструвавши його товари, показавши їх у вигідному світлі.

Просейл Пром – особливості, переваги просування

  Каталог Просейл – це набір функцій, що дозволяють створити та просувати товарні позиції на торговому майданчику Пром. Його можливості дозволяють залучити велику кількість покупців, що суттєво підніме продажі. Для підвищення трафіку використовуються додаткові канали:
 • контекстна реклама;
 • мережі CPA;
 • тизерні мережі;
 • послуги з динамічного або класичного ретаргетингу.
Якщо говорити простими словами, то просування сайту на prom.ua з ProSale відбуватиметься за допомогою рекламних банерів на сайті маркетплейсу та сторонніх інтернет-ресурсах. Таким чином, користувачам, які зацікавлені в конкретній групі товарів, будуть пропонуватися позиції саме з рекламованого, а не випадкового магазину Пром.Юа. Використовуючи Просейл Пром, можна досягти таких показників:
 • кількість переходів на сторінку магазину або товарів зростає у 2-2.5 рази;
 • замовлень, повідомлень, дзвінків втричі більше, ніж без рекламної кампанії.
Сьогодні конкуренція велика, і складно знайти таку групу товарів, що була б унікальною, доступною для всіх. Навіть найнижчі ціни не зможуть залучити покупців, якщо не сказати про себе голосно. Перевагою реклами за допомогою Просейл є не лише демонстрація в топі видачі вашого товару/послуги, а й оплата за фактичні переходи користувачів, тобто за клік. Розрізняють два способи оплати послуг Prosale: Prosale CPA та Prosale CPC. Вони мають схожий функціонал, тому незалежно від вибору типу оплати результат буде однаково ефективним, відрізнятиметься лише розрахунком вартості рекламної кампанії для власника магазину.
 1. Prosale CPC – класичної контекстної реклами. Магазин платить за кожен клік за оголошенням, за подальший перехід клієнта безпосередньо на сторінку магазину. Зручний він тим, що вартість послуги мінімальна, при цьому власник завжди отримуватиме точну статистику переходів, що відкриває можливість коригувати рекламу, залежно від того, чи потенційний покупець зацікавлений у конкретному товарі чи ні.
 2. Prosale CPA – це більш удосконалений варіант, який передбачає оплату за рекламні послуги за фактом оформленого замовлення покупцем. Такий спосіб підходить тим ресурсам, які продають свої товари через кошик “Просейл Магазин“, через чати та повідомлення сайту або за допомогою функції “замовлення в 1 клік”. Вартість розраховується або фіксованою ставкою, або становить певний відсоток вартості конкретного товару.

Способи покращити роботу вашого магазину на Пром.Юа

Реклама Просейл на Промі вимагає попередньої підготовки, щоб максимально привернути увагу клієнта. Недостатньо просто виставити мінімальну вартість на товар/послугу, потрібно зацікавити цільову аудиторію різними знижками, акціями, вигідними пропозиціями. Існує 25 способів покращити показник продажів.
 1. Звичайна знижка, щоденні акції.
 2. Розпродаж у вигляді «ліквідації складу».
 3. Знижка на другий товар для збільшення середнього чека.
 4. Щасливий годинник – знижка у певний проміжок часу.
 5. Знижка для певної категорії клієнтів – продукти пенсіонерам, канцтовари школярам тощо.
 6. Акція «Приведи друга», яка працює як «сарафанне радіо».
 7. Особливі умови до дня народження клієнта або магазину.
 8. Мотиваційна знижка – виконати певні дії (наприклад. Залишити відгук) для зниження ціни.
 9. Знижка від суми придбаних раніше продуктів.
 10. Знижка за лайки та передплати в соцмережах.
 11. Акції на окремі види товарів, послуги.
 12. Незвичайні знижки, наприклад, для взуттєвих магазинів зниження вартості від розміру ноги.
 13. Колаборації з іншими магазинами.
 14. Знижки на замовлення товарів.
 15. Оптовий продаж за акційною ціною.
 16. Акція «2+1», що сприяє збільшенню середнього чека.
 17. Термінові знижки, що діють лише один день, кілька годин.
 18. Бонусна система для постійних покупців.
 19. Знижки на майбутні придбання – залучення клієнтів до подальших покупок.
 20. Збір фішок або наклейок для обміну, отримання знижки.
 21. Безкоштовна доставка за певної суми замовлення.
 22. Використання благодійності, віддаючи частину виручки фондам.
 23. Обмежена пропозиція на кількість одиниць товару/послуги.
 24. Обмін старої техніки на нову з доплатою (для магазинів електротехніки).
 25. Лотереї та конкурси, розіграші призів онлайн.
Спеціальні пропозиції дозволяють переконати клієнта у вигідному придбанні. Адже з огляду на високе суперництво на ринку, заповзятливість конкурентів, прості продажі без «родзинки» сьогодні є малоефективними.

Просейл Магазин – етапи рекламної кампанії

 

Налаштуванняреклами Просейл проходить у кілька етапів.

 • виконується глибокий аналіз, формується стратегія з ведення рекламної кампанії, основа 2-3 пріоритетних категорій;
 • збір інформації щодо маржинальності товару, аналіз топових та перспективних позицій, які здатні дати швидкий результат;
 • інформація звіряється відповідно до базових налаштувань – категорійності та відповідності конкурентному контенту;
 • створення робочого простору, фіксація вихідної точки по рейтингу, видачі, оборотності;
 • коригування ставок – за основу беруться чотири основні показники;
 • робота з Prosale відгукидля досягнення мінімального показника в 95% позитивних реакцій від клієнтів, що дозволить сформувати відмінний рейтинг ресурсу;
 • оптимізація рекламної кампанії, аналіз перших результатів, виявлення помилок;
 • щотижневі звіти щодо результатів продажу, комунікація з клієнтами для коригування кампанії.
Самостійно провести рекламну кампанію із Prosale без необхідних навичок дуже складно. Для досягнення максимального ефекту рекомендується довірити професіоналам Маркетингової агенції «Ціль».

Наші пропозиції щодо просування магазину

Prosale Пром – це ефективна реклама для магазинів на Пром.Юа, що дозволяє залучити потенційних клієнтів та значно збільшити продажі. Стратегія агентства «Ціль» полягає в тому, що ми беремо 2 категорії в роботу, та обираємо 20 найкращих товарних позицій, рейтинг яких і підніматиметься. Під час підвищення рейтингів товарів/послуг зростає популярність категорій та магазинів у пошукових видачах, що підвищує продаж. Додатково ми коригуємо назви та ключові фрази 30 найнепопулярніших товарів продавця, щоб також підняти їхній рейтинг, підвищити видачу. Також редагуємо ставки інших категорій. Загалом виконується титанічна робота з коригування ставок, збору статистики, проведення аналітики всього магазину. Але головне, оплата послуг залежить від нашої ефективності, тому жодних переплат!

  Надішліть нам свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами як найшвидше